Basında Anadolu Efes

 • NasılBirEkonomi - Anadolu Efes, Gençleri Tarıma Kazandıracak - 29.01.2024

  Anadolu Efes, gençleri tarıma kazandıracak Anadolu Efes, özellikle gençleri tarıma kazandırmak amacıyla 'Sürdürülebilir Tarım ve Etki Girişimciliği' programını başlatıyor. Çiftçilerin aileleri sürdürülebilir tarım konusunda bilgilendirilecek. Eğitim ve tarım gibi iki önemli konuyu bir araya getiren bir proje başlattıklarını ifade eden Anadolu Efes Türkiye Genel Müdürü Onur Altürk, tarım alanında 40 yılı aşkın süredir çiftçilerle çalıştıklarını ve yaklaşık 10 bin kişiye geçim kaynağı sağladıklarım belirtti.
 • Yatırırım.com - MSKÜ'de "Gelecek Turizmde" Protokolü İmzalandı - 7.12.2023

  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes iş birliğiyle 16 yıldır yürütülen Gelecek Turizmde programı kapsamında, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü'nde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) ile protokol imzalandı.
 • Fast Company - Sıfır Karbon Kulübü - 1.12.2023

  Fast Company dergisi sıfır karbon kulübü, hedefi yakalayanlar listesinde yer alanlar.
  2030 ■ Otokar ■ Mey İçki ■ Loreal Türkiye ■ Coca Cola İçecek ■ Esas Gayrimenkul ■ Ege Yapı ■ Evreka ■ Borusan Holding ■ Anadolu Efes
 • Milliyet - Anadolu Efes ve Tiyatro Kooparetifi Türkiye'nin İlk Karşılıksız Tiyatro Destek Programını Başlattı - 25.11.2023

  Türkiye deki tüm özel tiyatroların güçlenmesi ekonomik sosyal ve hukukî açıdan sürdürülebilir hâle gelmesi için çalışan Tiyatro kooperatif ile 36 yıldır kültür sanata kesintisiz destek veren Anadolu Efes Özel tiyatroların yaşadığı sorunların çözümüne Ayakta kalma mücadelesine Sürdürülebilir bir katkı sağlamak amacıyla Türkiye'nin ilk karşılıksız tiyatro destek programı Kumbara sendeyi hayata geçirdi.
 • ABCGAZETESI.COM - Anadolu Efes'te Start Up'lara İş Birliği Çağrısı - 23.11.2023

  Anadolu Efes, BM Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını desteklemek ve şirketin 2030 sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla "BrewFuture" açık inovasyon programını hayata geçirdi.
 • InBusiness - Net Sıfır Sınavı - 7.11.2023

  Net sıfır bir dünya, insanlığın bu yüzyılda verdiği en büyük sınavlardan I biri... Nasıl olmasın, bugüne kadar bildiğimiz her şeyi terk edip yeni bir modele geçişe zorluyor.
Geri1 2 3 4 5 6 7İleri