Basında Anadolu Efes

 • Kobi Efor – 'Boğaziçi Çevre Ödülleri' Sahiplerini Buldu – 04.01.2023

  Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'de düzenlenen, sunuculuğunu Nihan Aygen ve Murat Aygen'in üstlendiği 'Boğaziçi Çevre Ödülleri' gecesinde yılın çevreci kişileri ve kurumları ödüllerine kavuştu. Yılın Çevreci Markası-Anadolu Efes oldu.
 • Milliyet Executive – Dijital Dönüşüm Fırtınası – 04.01.2023

  Murat Özkan (Anadolu Efes / Grup Bilgi ve Dijital Çözümler Direktörü): Anadolu Efes olarak dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Her dönemde zamanın ruhuna uyum sağlama vizyonuyla hareket eden bir şirketiz. Dijital dönüşüm yolculuğumuzun hazırlıklarını da 2019 yılında gerçekleştirdik. Dönüşüm aşamalarını ise 2020 yılında hayata geçirmeye başladık.
 • Milliyet – Gelecek Turizmde’nin Yeni Dönemi Turuncu Haftası’nda anlatıldı – 28.11.2022

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes'in ortaklığında yürütülen Gelecek Turizmde Programı'nın yeni dönem çalışmalarının detayları Akyaka Orman Kampı'nda basın mensuplarıyla paylaşıldı. Toplantıda yangın durumlarında kullanılmak üzere bölgenin çeşitli yerlerine su tankerleri yerleştirilerek, yöre halkı ve yerel işletmecilere yangın eğitimleri verildiği aktarıldı.
 • Posta – Yaşamını Denizlere Borçlusun – 13.11.2022

  Destekçileri arasında Anadolu Efes, UNDP (Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı), SGP (GEF Küçük Destek Programı) ve Turquoise Coast Environment Fund olan Deniz Yaşamını Koruma Derneği yeni bir projeye imza atarak, Marmara'dan Akdeniz'e yelken açtı. İklim krizi ile mücadele kapsamında biyoçeşitliliğin belgelendirildiği "Marmara'dan Akdeniz'e Sürdürülebilirlik Serüveni" ismi verilen proje 90 gün sürdü.
 • Cumhuriyet – Sürdürülebilir Moda – 13.11.2022

  Zamansız ve sürdürülebilir tasarım anlayışını üretimlerinin merkezine alan modacı Gamze Saraçoğlu, Anadolu Efes'le işbirliği içinde yarattığı kurumsal tasarımlarıyla bu alanda fark yaratan bir işbirliğine imza attı. Saraçoğlu, hem sürdürülebilir üretim sürecini hem de modadaki "zamansız" yaklaşımını paylaştı.
 • Gastronomi – Anadolu Efes, İklim Krizi Odaklı 104 Proje Hayata Geçirdi – 21.10.2022

  Kurulduğu günden bu yana sürdürülebilirliği iş yapış şekillerinin merkezine alan Anadolu Efes, 2021 1 Sürdürülebilirlik Raporunu yayımladı. Şirket, 2021 yılı boyunca iklim krizi odaklı 107 milyon TL değerinde 104 projeye imza attı. Bir önceki raporlama dönemine göre toplumsal kalkınma odaklı yatırımlarını yüzde 30 oranında artırarak 12,6 milyon TL yatırım gerçekleştirdi. 2022 yılında ise toplumsal kalkınma odaklı 40 projeye imza atmayı hedefliyor.
Geri1 2 3 4 5 6 7İleri